در این مقاله د مورد فری فایر مکس  صحبت می کنیم ، اکنون تقریباً همه بازی ها از کیفیت گرافیکی خوبی برخوردار هستند ،

زیرا تکنولوژی به سمت زیبایی بهتر و راحتی پیش می رود و کیفیت تصویر HD یکی از این پیشرفت های تکنولوژی است که بر روی بازی ها قرار گرفته است.

در ابتدا هیچ قصدی برای انتشار بازی فری فایر (Garena Free Fire) نبود ، به دلیل این که صفحه نمایش خوبی نداشت و یکی از اصلی ترین دلیل ها برای مقایسه و شکست در برابر پابجی موبایل (PUBG mobile) همین صفحه نمایش نسبتا ضعیف بود.

اما اکنون نسخه فری فایر مکس (Free Fire Max) منتشر شده است که شما می توانید در سایت خوب ایران موجو به صورت کامل اطلاعات این بازی را مطالعه بفرمایید.

در آخرین نسخه ای که از بازی فری فایر منتشر شد ، ویژگی های بسیاری به بازی اضافه شد و همچنین از لحاظ گرافیکی هم پیشرفت زیادی داشت.

در حال حاضر این بازی یکی از بهترین بازی های به صورت بقا گونه می باشد که با گرافیک خوب و اچ دی (HD) توانسته است نگاه بسیاری از کاربران و گیمر های دنیا را به خود جلب کند.

اخیرا نسخه فری فایر مکس منتشر شد. در صورتی که به صورت کامل به تمام سرور ها وصل نیست و نمی توان به طور کامل اجرا کرد ، اما خبر و انتشار نسخه مکس این بازی ، بار دیگر نگاه گیمر ها را به خود متصل کرد.

حنما خیلی از دوستان به دنبال دانلود فری فایر مکس هستند ، ادامه رو بخونید …

اطلاعاتی در رابطه با نسخه Free Fire Max

نسخه فری فایر مکس ورژنی از بازی اصلی فری فایر می باشد اما با تفاوت این که منو گرافیکی با کیفیت فوق العاده HD می باشد که بسیار نسخه را زیبا کرده است.

همچنین در فری فایر مکس اتفاق های غافلگیر کننده ای بوجود آمده اند. یکی از این اتفاقات اضافه شدن نقشه جدید به این بازی است.

اتفاق بعدی تفاوت هایی که در فروشگاه جادویی (Mystery Shop) بوجود آمده است می باشد.

همچنین کیفیت خارق العاده و وضوح خوب آن از موارد خوبی است که در آن می باشد.

خبر های مبنی بر ثبت نام در نسخه جدید که شما را مجبور به نصب یک برنامه جدید می کند پخش شده .

اما دقت کنید که ممکن است یاعث هک شدن گوشی شما شود

در سایت های رسمی بازی خبر کامل و مهمی در مورد این نسخه نیست و فقز در سایت های اندوزیایی بسیار در این مورد سخن گفته شده .

اما شمارو به نصب یک برنامه مشکوک مجبور می کنند .

تا اتشار اخبار دقیق از سوی وبسایت ایران موجو منتظر بمانید

خرید جم فری فایر

خرید جم فری فایر

کد رایگان فعال سازی حداکثر آتش

همچین کدی اصلا وجود ندارد و ما سایت ایران موجو به شما این تذکر را می دهیم که از همچین تبلیغ ها دوری کنید تا باعث بن شدن و بسته شدن اکانتتان نشوید.

سرور های بازی فری فایر به قدری قدرت دارند که احتمال هک و یا وارد کردن کد هک در آن به صفر رسیده است.

تنها روشی که قابل انجام می باشد ، خرید جم بازی از اپ استور ها می باشد که سایت ایران موجو با نماد اعتبار الکترونیکی این کار را بدون دردسر برای شما انجام می دهد.

کافی است تا وارد سایت ایران موجو و بخش خرید جم فری فایر شوید و تعداد جم درخواستی تان را از بسته های موجود انتخاب کنید و سپس خریداری کنید و منتظر جم ها در بازی بشوید.

دانلود فری فایر مکس

در ادامه اگر قرار به انتشاز نسخه جدید این بازی بودیم ، حتما میتونید در پایین همینه صفحه اقدام به دانلود فری فایر مکس کنید …

منبع : https://iranmojo.com/


خرید نو بازی ,فایر ,نسخه ,سایت ,موجو ,جدید ,ایران موجو ,سایت ایران ,نسخه جدید ,بوجود آمده ,صورت کامل منبع

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

دعا | شفا دست خداست فروشگاه اینترنتی آسمان و دریا دلنوشته های ما هشت قریه فروشگاه تک ارزان معماری داخلی و دکوراسیون منزل نظافت صنعتی بازدید بلاگ | افزایش بازدید وبلاگ | بازدید رایگان وبلاگ | پارسی فیلم | دانلود فیلم و موزیک جدید parsacd